Search form

Јован 8:43

43Зошто не ги разбирате Моите зборови? Затоа што не можете да ги слушате поученијата Мои.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index