Search form

Јован 8:46

46Кој од вас може да Ме укори за неправда? Ако ли, пак, вистина зборувам, тогаш зошто не Ми верувате?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index