Search form

Јован 8:48

48Тогаш Јудејците Му одговорија и рекоа: – Не зборуваме ли право, дека Ти си Самарјанин и дека бес има во Тебе?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index