Search form

Јован 8:49

49Исус одговори: – Во Мене нема бес, туку Го почитувам Својот Отец, а вие Ме срамотите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index