Search form

Јован 8:5

5а Мојсеј во Законот ни заповедал – таквите со камења да ги убиваме; Ти, пак, што велиш?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index