Search form

Јован 8:50

50Ама Јас не ја барам славата Своја; но има Друг што ја бара, и Кој што ќе суди.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index