Search form

Јован 8:51

(Зачало 33)

51Вистина, вистина ви велам: кој ќе ги запази зборовите Мои, нема да види смрт довека.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index