Search form

Јован 8:53

53Да не си Ти поголем од нашиот татко Авраама, којшто умре? И пророците умреа; а за Кого Ти Самиот Себе се претставуваш?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index