Search form

Јован 8:56

56Авраам, таткото ваш, би се зарадувал да го види Мојот ден; и го виде, и се зарадува.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index