Search form

Јован 8:57

57Тогаш Јудејците Му рекоа: – Уште немаш ни педесет години и си го видел Авраама?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index