Search form

Јован 8:58

58Исус им рече: – Вистина, вистина ви велам: Јас постојам уште пред да се роди Авраам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index