Search form

Јован 8:6

6Тоа го рекоа за да Го искушаат и да Го обвинат. А Исус се наведна долу и пишуваше со прстот по земјата, не гледајќи ги.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index