Search form

Јован 8:7

7Но, кога продолжија да Го прашуваат, Он се исправи и им рече: – Кој од вас е без грев, прв нека фрли камен на неа!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index