Search form

Јован 9:1

ГЛАВА 9

(Зачало 34)

1Кога одеше, виде еден човек, слеп од раѓање.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index