Search form

Јован 9:20

20Родителите негови одговорија и им рекоа: – Знаеме дека е овој наш син, и дека се роди слеп;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index