Search form

Јован 9:25

25А тој одговори и рече: – Дали е грешен, не знам; но знам дека бев слеп, а сега гледам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index