Search form

Јован 9:29

29Ние знаеме дека со Мојсеја говорел Бог; а Овој не знаеме од каде е.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index