Search form

Јован 9:3

3Исус им одговори: – Ни тој, ниту родителите негови згрешиле, туку за да се јават делата Божји врз него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index