Search form

Јован 9:35

35Исус чу дека го истерале, па откако го најде, му рече: – Веруваш ли ти во Божјиот Син?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index