Search form

Јован 9:37

37Исус му рече: – И си Го видел, и Којшто зборува со тебе, – Он е.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index