Search form

Јован 9:39

(Зачало 35)

39И рече Исус: – На суд дојдов Јас во овој свет, за да прогледаат слепите, а оние што гледаат, да станат слепи.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index