Search form

Јован 9:6

6Штом го рече тоа, плукна на земја, направи кал со плунката и ги намачка со неа очите на слепиот,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index