Search form

Јован 9:8

8А соседите и оние, кои порано беа го гледале дека бил слеп, велеа: зар не е овој што седеше и просеше?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index