Search form

Јован 9:9

9Едни велеа: тој е, а други: личи на него; тој, пак, велеше: јас сум.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index