Search form

Лука 1:1

1 ГЛАВА 1

(Зачало 1)

1Бидејќи мнозина почнаа да пишуваат повест за настаните, што ни се наполно познати,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index