Search form

Лука 1:11

11Тогаш му се јави ангел Господов, стоејќи од десната страна на кадилниот олтар.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index