Search form

Лука 1:14

14И ќе ти биде радост и веселие, и мнозина ќе се зарадуваат поради неговото раѓање.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index