Search form

Лука 1:18

18И му рече Захарија на ангелот: – Според што ќе го разберам тоа? Јас сум стар, а и жена ми е веќе доста возрасна.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index