Search form

Лука 1:2

2како што ни ги предадоа оние, што уште од почетокот беа очевидци и слуги на Словото,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index