Search form

Лука 1:24

(Зачало 3)

24По тие дни, зачна неговата жена Елисавета и таеше пет месеци, велејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index