Search form

Лука 1:26

26А во шестиот месец беше испратен од Бога ангелот Гавриил во галилејскиот град, по име Назарет,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index