Search form

Лука 1:28

28И кога влезе ангелот при неа, рече: – Радувај се, благодатна! Господ е со тебе; благословена си ти меѓу жените!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index