Search form

Лука 1:29

29А таа, штом го виде, се уплаши од зборовите негови и помисли: – Каков е овој поздрав?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index