Search form

Лука 1:3

3намислив и јас, откако испитав сѐ од почетокот, да ти опишам по ред, честити Теофиле,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index