Search form

Лука 1:30

30И ѝ рече ангелот: – Не плаши се, Марија, зашто си нашла милост пред Бога;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index