Search form

Лука 1:34

34А Марија му рече на ангелот: – Како ќе биде тоа, кога јас не знам за маж?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index