Search form

Лука 1:39

(Зачало 4)

39Аво оние дни Марија, откако стана, отиде набргу во горниот крај, во градот Јудин;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index