Search form

Лука 1:42

42па извика гласно и рече: – Благословена си ти меѓу жените, и благословен е плодот на твојата утроба!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index