Search form

Лука 1:44

44Зашто, ете, кога пристигна гласот од твојот поздрав до ушите мои, радосно заигра детето во мојата утроба.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index