Search form

Лука 1:45

45И блажена е таа, која поверува, зашто ќе се исполни она што ѝ рекол Господ.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index