Search form

Лука 1:48

48оти ја погледна смиреноста на слугинката Своја, и ете, отсега ќе ме нарекуваат блажена сите родови;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index