Search form

Лука 1:49

49бидејќи Силниот ми направи големо дело, и свето е Неговото име;

Изостави на св. Богородица

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index