Search form

Лука 1:51

51Он покажа сила со раката Своја; ги распрсна оние што се гордеат со мислите во срцата свои;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index