Search form

Лука 1:55

55како што им говореше на татковците наши, на Авраама и на семето негово довека.

Читај на св. Богородица

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index