Search form

Лука 1:56

56И остана Марија со неа околу три месеци, па се врати дома.

Крај на св. Богородица Читај на Рождество на св. Јован

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index