Search form

Лука 1:58

58И чуја оние што живееја околу, и роднините нејзини, дека ја возвеличил Господ Својата милост на неа, и се радуваа со неа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index