Search form

Лука 1:59

59На осмиот ден дојдоа да го обрезат детето, и сакаа да му го дадат името од татка му Захарија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index