Search form

Лука 1:6

6И обајцата беа праведни и беспорочни пред Бога, постапувајќи според сите заповеди и повелби Господови.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index