Search form

Лука 1:61

61Ѝ рекоа нејзе: – Никој нема во твојот род, којшто се нарекува со такво име.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index