Search form

Лука 1:63

63Тој побара штичка и ги напиша зборовите: – „Јован му е името“. И сите се зачудија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index